Lista blogów » Fashionsmachines

Spotkanie blogerek w Lesznie - relacja

Zobacz oryginał

Aż wstyd się przyznać że tak dawno mnie tu nie było, na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że wielkimi krokami zbliża się sesja. A to słowo jak mało co tłumaczy wszystko :)
Dziś przychodzę  z relacją ze spotkania blogerek w Lesznie, na którym miałam okazję być. Wraz z resztą zaproszonych blogerek ( niestety nie wszyscy przybyli :( ) spędziłyśmy bardzo miły czas w restauracji "Bułka z Masłem". Pierwsze co wpadło mi w oko to były genialne meble ogrodowe wykonane z europalet, coś wspaniałego po prostu.
W ostatecznym rozliczeniu byłyśmy w 6, skromnie ale mega wesoło i pozytywnie. Mogłyśmy na spokojnie porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i poplotkować :P Na zdjęciu poniżej od lewej: Dorota, JA, Monika, Malwina, Małgosia i Paulina :)

10387690_873264562740192_629617025891026


11295628_873258739407441_594820730207551


Retro lizaki zrobiły małą furorę, nie dość że świetnie wyglądają ( aż szkoda mi go zjeść ) to jeszcze można zrobić sobie takie samemu ! Wystarczy wybrać się osobiście do Cukier Lukier :)

10929917_873264199406895_263377438143589


Gdyby nie bawełniane eko torby od monashe.pl, nie  miałybyśmy jak zatachać wszystkie upominki, otrzymane na spotkaniu.

10958761_873263736073608_320288663402960


11107465_873263702740278_354905716717199


Nie zabrakło również losowania, w którym każdy dostał coś ciekawego. Paulina w roli Świętego Mikołaja a Małgosia jako maszyna losująca :D

11018841_873264462740202_337719263895461


11228117_873264456073536_685763139319072


11245507_873264486073533_329946668360018


11257198_873263332740315_371198900230377

DSC_1687.JPG

DSC_1888-tile.jpg

Byłyście kiedyś na podobnym spotkaniu ? Co o nich myślicie ? :)


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.