Lista blogów » BrownSkinLady

Pink

Zobacz oryginał
Cześć :)

1.png

Dopadł mnie jakiś wirus, od kilku dni dosłownie gniłam w domu łykając antybiotyk. W niedzielę jednak, jak zobaczyłam takie słońce musiałam wyjść. Nie było to długie spotkanie z przyrodą, bo tylko na chwileczkę, na szybciutko. Udało się zrobić kilka zdjęć, po czym znowu wróciłam pod kocyk. Ale, sami zobaczcie, taką zimę to ja lubię :)

7.png


5.png


2.png


6.png


3.png


4.png


Kurtka & Torba - Reserved
Sweter - F&F
Komin - Lindex
Spódnica - Hause
Buty - CCC
Zegarek - Geneva

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.