Lista blogów » BrownSkinLady
Pink
Zobacz oryginał pon., 02/02/2015 - 08:34Cześć :)
Dopadł mnie jakiś wirus, od kilku dni dosłownie gniłam w domu łykając antybiotyk. W niedzielę jednak, jak zobaczyłam takie słońce musiałam wyjść. Nie było to długie spotkanie z przyrodą, bo tylko na chwileczkę, na szybciutko. Udało się zrobić kilka zdjęć, po czym znowu wróciłam pod kocyk. Ale, sami zobaczcie, taką zimę to ja lubię :)
Kurtka & Torba - Reserved
Sweter - F&F
Komin - Lindex
Spódnica - Hause
Buty - CCC
Zegarek - Geneva
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.










