Lista blogów » BrownSkinLady
Pastels
Zobacz oryginał pon., 05/01/2015 - 19:29Hej :)
Pierwszy post w 2015! W końcu udało mi się wyjść robić zdjęcia, a myślałam że w tym między świątecznym okresie będę miała nieco więcej czasu. Ta cała bieganina na szczęście już za mną, teraz odliczanie dni do wiosny.:)
Tak pastelowo, bo za oknem chmury śniegowe.
Kurtka - Reserved
Komin - Lindex
Sweter - Hause
Spódniczka - Cropp
Kozaki - CCC
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.










