Lista blogów » BrownSkinLady

Pastels

Zobacz oryginał
Hej :)

6.png

Pierwszy post w 2015! W końcu udało mi się wyjść robić zdjęcia, a myślałam że w tym między świątecznym okresie będę miała nieco więcej czasu. Ta cała bieganina na szczęście już za mną, teraz odliczanie dni do wiosny.:)
Tak pastelowo, bo za oknem chmury śniegowe.

8.png


2.png


4.png


1.png



3.png


5.png

Kurtka - Reserved
Komin - Lindex
Sweter - Hause
Spódniczka - Cropp
Kozaki - CCC

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.