Lista blogów » BrownSkinLady
Normal saturday
Zobacz oryginał pon., 20/10/2014 - 21:32Hej! :)
Pogoda zdecydowanie mnie rozpieszcza :) Kiedy tylko nadchodzi weekend pojawia się słoneczko i możliwość spacerów. Tak w ogóle, odkąd robimy zdjęcia, częściej wychodzimy, nie zamulamy przed tv w słoneczne popołudnie. Takie oto plusy prowadzenia bloga :)
Zostawiam Was ze zdjęciami, przez słońce trochę się prześwietliły :(
pozdrawiam :)))
Kurtka - New Yorker
Spodnie - Tkmaxx
Bluzka - Orsay
Torba - Szafomania
Buty - CCC
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.









