Lista blogów » Lumpexoholiczka

MAŁA CZARNA + BIAŁY ŻAKIET || LESS IS MORE
Zobacz oryginał wt., 16/09/2014 - 19:29
Uwielbiam stroić się na randki...
Włączam na cały regulator TEN kawałek - tańczę i drę się w wniebogłosy fałszując przy tym, jak ex-premier w "Szansie na sukces". Biedni sąsiedzi. I skaczę jeszcze po łóżku, choć nie powinnam, bo jest z Ikei. Potem maluję usta czerwoną pomadką. Podkręcam rzęsy zalotką mamy. Wyciągam z szafy każdą rzecz. Przymierzam, przymierzam, przymierzam, wiedząc, że i tak skończę w małej czarnej. Jak ostatnio. Walczę jeszcze z włosami, bo w takie dni zawsze muszą żyć swoim życiem. Nie słuchają lokówki, nie słuchają prostownicy, więc w geście buntu związuje je w ciasny warkocz. 1 : 0 dla mnie! Wsuwam jeszcze na nogi ulubione sandały, chwytam żakiet...
...i biegnę na spotkanie z moim ukochanym miastem.
Carrie Bradshaw chodziła na randki z Nowym Yorkiem.
Ja chodzę z Warszawą.











ZDJĘCIA: Maciej
sukienka - second-hand || buty - Zara || żakiet - Sheinside
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



