Lista blogów » anetaaneta.blogspot.com

AUGUST WISH LIST - DRESSES, JACKETS, COATS // CHICWISH, SHEINSIDE, AX PARIS, CHOIES, HOODBOYZ...

Zobacz oryginał
AUGUST WISH LIST

Sierpień, jeśli chodzi o zakupy, jest miesiącem, gdy na ostatnich wyprzedażach ciężko mi powstrzymać się od zakupu letnich kolekcji po połowie ceny ze świadomością, że powinnam zwrócić uwagę na jesienne kolekcje. W związku z tym w dzisiejszym przeglądzie nowości ze sklepów internetowych przedstawiam mix jeszcze letnich ciuszków z jesiennymi płaszczami/parkami :)



2014.7.21m.62f.jpg 2014.7.21m.34F.jpg
  
1. BLACK DRESS- CHICWISH
2. PINK DRESS - CHICWISH
Totalnie zakochałam się w tej sukience - kroju, kolorach, materiale. Marzenie!




SU004BLACK__7142__18710_zoom.jpg AXK666LNNAVY_10702__32052_zoom__34345_zo 

1. , 2 - AX PARIS

Wraz z dobiegającym - niedługo - końca latem wybieram ciemniejsze kolory. Wcześniej zdecydowałabym się na pierwszy komplet w bieli, sukienke zaś w odcieniu np. pudrowym. Ciemne barwy będą lepiej wyglądać z rajstopami :)





adidas-lakers-varsity-kurtki-college-czaadidas-wmns-zx-flux-trampki-niskie-bialyadidas-logo-crew-sweat-bluza-czarny_1345 


1. ADIDAS BASEBALL JACKET - HOODBOYZ
2. ADIDAS ZX FLUX - HOODBOYZ
3. ADIDAS CREWNECK - HOODBOYZ

Odchodząc nieco od eleganckiego stylu, oto moje jesienne propozycje marki Adidas z ulubion ego sklepu internetowego Hoodboyz ( kurier, wliczony w cenę przedmiotów jest u mnie na drugi dzień! ).
O moim zamiłowaniu do sportowych butów opowiadać na nowo chyba nie muszę - ta para "zdobyła" mnie przede wszystkim kolorystyką i printem. Natomist długa bejsbolówka Adidasa to wymarzone okrycie wierzchnie na nadchodzącą jesień.



1407308150446309947.jpg  1408090047489683019.jpg   

1. mint lace dress SHEINSIDE
2. woolen coat SHEINSIDE

Dwie całkiem różne rzeczy, lecz pochodzące z jednego sklepu. Sukienka to mój chyba największy must have tego wpisu - muszę ją mieć!!!!!
Natomiast płaszcz w kolorze "pieprz/sól" ma idealny krój. W takim odzieniu łatwiej będzie znieść deszczową jesień :)


1388640448873759939.jpg 1407479471307862658.jpg


1. ripped boyfriend jeans SHEINSIDE
2. studded jacket SHEINSIDE

O tym, że uwielbiam porwane spodnie i noszę je prawie 24/7 wie każdy kto mnie zna/widuje. Ta para bardzo wpadła mi w oko :) To samo dotyczy boskiej, ćwiekowanej ramoneski.





9.jpg9.jpg9.jpg  


1. leather ankle boots CHOIES
2. camel trench coat CHOIES
3. nud mini bag CHOIES

Płaszcz w kolorze camel i idealne jesienne sztyblety już mam ( te drugie udało mi się o dziwo dorwać w środku lata w Zarze ). Brakuje mi tylko mini torebki, najlepiej czarnej lub pudrowej jak na zdjęciu :).


2014.7.21m.46F.jpg2014.7.28m.41F%20KKIIEE.jpg2014.8.1m.63f.jpg 

1. long red coat - CHICWISH
2.long trench coat - CHICWISH
3.parka - CHICWISH

Na tegoroczną jesień szukam naprawdę długiego płaszcza. Bardzo podoba mi się powyższy beżowy trencz jak i ten czerwony. Ciekawa jestem co powiecie na parkę ze skórzanymi rękawami w kolorze - tym razem - nude. Moim zdaniem wygląda bardzo interesująco :).

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.