LADY IN RED
Zobacz oryginał pt., 08/08/2014 - 20:13Sierpień to tradycyjnie miesiąc ślubów i wesel tak więc postanowiłam przygotować serię na tę właśnie okazję. W ostatnim poście pokazywałam sukienkę, która dla osób nie lubiących zbytniego przepychu może sprawdzić się na większe wyjście. Dziś zaś kolejna propozycja, ale już typowo imprezowa. Mam na sobie krótką czerwoną sukienkę bez ramion, złotą, dość ciężką biżuterię oraz klasyczne cieliste szpilki. Krój sukienki moim zdaniem jest wymarzony na imprezy, gdzie je i pije się bardzo dużo. Luźna, odcinana pod biustem sukienka zapewni bardzo duży komfort i pozwoli spróbować wszystkich dań serwowanych na tradycyjnym weselu ;)
A tak szczerze to ja wesel nie lubię i najchętniej w ogóle bym na nie nie chodziła.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.










