Lista blogów » Confessions of a shopaholic

Black & white

Zobacz oryginał

Hej! 
Dziś na blogu dwie nowości oraz buty które kupiłam w tamtym roku, a których jeszcze na blogu nie widziałyście. Po pierwsze top, biało-czarny, delikatny, leciutki nadaje się na upały,ale fajnie też wygląda z marynarką lub lekkim sweterkiem w chłodniejsze dni. Spódniczka, dość klasyczna, czarna z grubszego materiału, przez co bardzo ładnie się układa, jest dość przewiewna, więc nie musicie się martwić, że było mi gorąco, nawet przy 23 stopniach spisała się świetnie :) I na koniec oczywiście buty, na które moda panowała już dwa lata temu. Mi udało się je kupić dopiero w tamtym roku. Modeli na rynku było oczywiście sporo, jednak mi zależało na tym by obcas nie był zbyt wysoki. Tak właśnie powstał ten strój, z kilku fajnych składników, mi się podoba, mam nadzieję, że Wam również ;) 
Całuję Sara 




DSC_0532.JPG


149.jpg


DSC_0545.JPG


1491.jpg


DSC_0554.JPG


1492.jpg


DSC_0546.JPG


1493.jpg


DSC_0533.JPG


DSC_0551.JPG



DSC_0556.JPG

H&M top 
Mohito skirt 
Primark bag
?? shoes
H&M sunies
H&M gold bracelet
Mohito black and white bracelet 
Czakibransoletki white bracelet 
H&M necklace
H&M rings
Fossil watch 
Apart red bracelet 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.