Prima aprilis outfit
Zobacz oryginał wt., 01/04/2014 - 18:46Coraz cieplej, jaśniej i ogólnie lepiej. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ostatnie oceny, sprawdziany, zaliczenie i można będzie się skupić na sobie. Weekend trochę się skomplikował, jednak udało mi się spędzić miły dzień z Markiem. Korzystając ze słonecznej pogody wybraliśmy się na spacer i małą "sesje zdjęciową" Niestety wraz z weekendem skończyła się wiosenna pogoda i nastała szaruga.
Na zdjęciach lekki wiosenny i kolorowy zestaw. Łososiowe spodnie "haremki", kwiecista koszulka i zielony nieco babciny sweter o ciekawej gramaturze tworzą spójną (moim zdaniem) całość.
// spodnie : nn // sweter : nn // koszulka : H&M //
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



