walk in forest
Zobacz oryginał pon., 10/03/2014 - 17:40 Spacer po lesie,cisza, spokój i miłość pod ręką właśnie to wystarczy by dzień był przemiło spędzony. Dawno nigdzie tak sobie po prostu nie spacerowaliśmy, zawsze mało czasu, praca, szkoła, tu na zakupy tu na imprezę aż wreszcie niedziela była tylko nasza, no prawie bo nie zabrakło zakupów w Castoramie ;)
Po ostatnim wpisie zauważyłam że elegancko-casualowe zestawienia mogą być bardzo fajne ;) Od dłuższego czasu szukałam czarnych rurek, by pasowały mi do większości stylizacji, jednak jakoś mi nie szło dopóki nie zauważyłam w swojej własnej szafie białych jeansów. Okazuje się że biel idealnie zastępuje czarny kolor jeśli chodzi o uniwersalność. Białe spodnie z wysokim stanem zestawione z czarnym marszczonym topem i panterkową kurtką tworzą elegancki a zarazem "drapieżny" look.
Na blogu małe zmiany, które zawdzięczam Michałowi z RutStudio :) Jak Wam się podobają? :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



