very very very cheap parka
Zobacz oryginał pon., 27/01/2014 - 20:01Ostatnimi czasu bardzo rzadko tu bywam, nie mniej jednak wciąż pracuję nad pewnymi zmianami na blogu, które mam nadzieje przypadną Wam do gustu. Zima sobie o Nas przypomniała i zarzuciła troszkę ( w moich stronach ) śniegu. Korzystając z dość przychylnej w dalszym ciągu pogody nie musimy opatulać się ogromną ilością swetrów czy szalików.
W swojej szafie znalazłam jeszcze cieplejszą kurtkę od poprzedniej. Może tego nie widać ale jest to całkiem fajna parka,mogłaby mieć inny kolor ale czego można wymagać od kurtki za 1 ZŁ :D Szukałam niedawno również ciekawej biżuterii, która pasowałaby mi do sukienki jednak nic nie znalazłam,prawie nic bo "zaszalałam" na wciąż trwających wyprzedażach i kupiłam kolczyki za 3 zł w Pepco.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




