Lista blogów » Fashionsmachines

Sunny beige

Zobacz oryginał

Grrr...nie założe tego golfa.  Przez większość czasu tak właśnie wyglądała moja reakcja na wszelkiego rodzaju golfy. Od dziecka nie lubiłam nosić tego rodzaju odzieży,jednak ostatnio zrobiłam wyjątek i kupiłam kremowy a przede wszystkim bardzo ciepły sweter z golfem. Jestem osobą, która potrafi kupić rzeczy których później zakłada raz albo wcale. Jednak kupując ten sweter byłam pewna że użyje go jeszcze nie raz. Duże znaczenie miał też fakt iż posiada on dłuższy tył dzięki czemu nie jest zbyt monotonny i nie kojarzy mi się z wełnianymi "koszmarami" z przeszłości.
Ostatnia sobota mimo słońca była dość zimna ale mając dodatkowo wełniane skarpety na stopach wcale nie zmarzłam mimo długiego spaceru. Idealnie przyda mi się podczas zimowych zjazdów na desce, które mam nadzieje nadejdą już wkrótce. Jeśli chodzi o biżuterię to skupiłam się na minimalnym udziale kolczyków-gwiazdek wygranych w konkursie u Uncaged-biżuteria hand made

DSC_1380.JPG


DSC_1356.JPGDSC_1379.JPG


DSC_1376.JPG


DSC_1394.JPG


DSC_1424.JPG


DSC_1427.JPG


// sweter: vero moda // spodnie: bershka // kurtka: sheinside // kolczyki : Uncaged


A wy nosicie "golfy" ? A może tak jak ja kiedyś za żadne skarby nie założycie "takiego czegoś" ? :)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.