Grey outfit
Zobacz oryginał pon., 06/01/2014 - 16:44Ostatni spacer z siostrzenicą zaowocował w podwójną "sesje" zdjęciową. Miałam w planach zrobienie kilku zdjęć na bloga jednak moja siostrzenica skutecznie mi to uniemożliwiała gdyż sama wyginała się we wszystkie strony chcąc żeby zrobić jej zdjęcia.Tak oto powstały nasze zdjęcia w biegu i przekrzykiwaniu się kto co chce. Dzień był ciepły więc kurtka była wyjątkowo zbędna, starczyła bluza z zarzuconą na wierzch jeansową parką z rękawami 3/4 . Cała stylizacja utrzymana jest w szarościach z wyjątkiem czarnej bluzy i kapelusza. Całość dopełniłam "jesienną" bransoletką z listkiem,którą ostatnio wraz z 2 parami kolczyków wygrałam na facebook'owym konkursie u Uncaged -biżuteria hand made. Za to moją mała modeleczka ubrana była chyba we wszystkie odcienie różu, wyjątkiem był jej ukochany "totek", z którym się nie rozstaje.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




