Lista blogów » Babeczki na wybiegu!
slow your fashion
Zobacz oryginał śr., 01/01/2014 - 20:40Wiecie, że nie jestem zwolenniczką postanowień noworocznych. Uważam, że każdy moment jest dobry na "wzięcie się za siebie" i okazji 1 stycznia do tego nie trzeba. A że jakoś tak mi się terminy zbiegły... Bywa.
Czas na kolejne wyzwanie antyzakupowe czyli odwyk od zakupu odzieży, biżuterii, dodatków, butów itp.! Dotychczas podejmowałam się takiego pojedynku z modą, ot dla siebie, ćwiczenia własnej woli. Tym razem jednak celem jest odłożenie konkretnej kwoty złotych polskich monet. Tak. Mając na horyzoncie dokładny cel i poukładane w głowie środki do jego realizacji oraz posiadane zasoby, zdecydowanie łatwiej będzie się projektu trzymać.
Na liście rzeczy, które wezmę pod rozwagę mając już do dyspozycji owe złote monety, znajdują się:
1. Aparat fotograficzny. Lepszy.
----------------------------------------------------------------------------------------
2. Buty F Troupe & Son London. Marzę.
----------------------------------------------------------------------------------------
3. Torebkę Goshico. Dokładnie tą z gęsią.
----------------------------------------------------------------------------------------
4. Sukienkę Aleksandry Kucharczyk. Dobra rzecz.
----------------------------------------------------------------------------------------
4. Żółty płaszcz. Tu przykłady z Arytonu. Nie muszą być konkretnie takie.
----------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------
Kiedyś robiłam taką listę (o tu), okazało się, że niewiele rzeczy z niej nabyłam drogą kupna (da się żyć bez tego wszystkiego!) Zobaczymy co będzie z tym wykazem. Aparat jest planem priorytetowym i część funduszy już na niego mam. Reszta rzeczy może ulec zmianie, mogą w ogóle zniknąć ;) Mo podjęła wyzwanie na rok i jak dotąd dobrze sobie radzi. Da się!
----------------------------------------------------------------------------------------
Projekt pt. : "Lepsze rzeczy miej niż wszystko na raz chciej" zaczyna się 6 stycznia, a kończy (tudzież ulega przedłużeniu) 16 marca.
Koniec faszjon spowiedzi przed samą sobą i zgromadzeniem czytelniczym.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.








