Summer memories :)
Zobacz oryginał pon., 25/11/2013 - 18:59Gdy za oknem ciemno szaro i ponuro, pozostaje nam ciepły koc i kubek gorącej czekolady. Na szczęście dzięki zdjęciom można choć na chwilę poczuć się trochę lepiej :) Poniższe zdjęcia wykonane jeszcze w październiku przy jesiennych temperaturach. Rozkloszowana spódnica w połączeniu z szarą bluzką z kwiatowym printem, dopełnione biżuterią z Fashionwall tworzą stonowaną i dość elegancką stylizację. Ostatni czas był dosyć dziwny, a jednak jestem szczęśliwa bo mam przy sobie wyjątkową osobę <3
13 grudnia zaplanowałam spotkanie blogerek z Głogowa i okolic więc jeśli jesteś zainteresowana/ny pisz śmiało e-mail : nppaszkowska@gmail.com bądź zgłoś się do wydarzenia na Facebooku : KLIK
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



