Lista blogów » Juliette in Wonderland
It's in the stars
Zobacz oryginał ndz., 05/05/2013 - 19:46Nareszcie w koło jest zielono, kwitną kwiaty, drzewa, wszędzie pachnie wiosną.
Na wiosenną aurę wybrałam beżową sukienkę z delikatnego, koronkowego materiału. Szczególnie spodobała mi się z brązowymi dodatkami- oficerki, torebka i zegarek. Tym razem moja wizażystka wybrała lekki, brzoskwiniowy makijaż i tulipan do włosów. Całość tworzy romantyczny retro zestaw.
sukienka: SheInside
oficerki: Mustang
zegarek: EdiBazzar
zegarek: EdiBazzar
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.













