Lista blogów » Confessions of a shopaholic
Zeszłoroczne wakacje wraz z moim chłopakiem spędziliśmy we Włoszech, dlatego dziś zapraszam Was na notkę w której pojawią się nie tylko zdjęcia mojej stylizacji, ale również kilka zdjęć z Mediolanu :)
Milan
Zobacz oryginał czw., 30/05/2013 - 16:38Cześć dziewczyny!
Jeśli mam być szczera sam Mediolan mnie nie zachwycił, miasto jest dość brudne i ponure, a samochody parkują wszędzie! Ogromne natomiast wrażenie zrobiła na mnie katedra Duomo St. Maria Nascente di Milano. Ta marmurowa, gotycka katedra jest przeogromna, a wszelkie detale zostały wykonane z taką precyzją, że nie mogłam oderwać od nich wzroku! Jeśli chcecie poczytać więcej na temat tej budowli zapraszam Was tutaj.
Jeśli interesuje Was coś więcej zapraszam również tutaj ;)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

























