Lista blogów » Pink wellington

Moja ulubiona pora roku

Zobacz oryginał

Ostatnio ciągle żyję w biegu- dzisiaj wyrwałam właśnie pół godzinki na przygotowanie wpisu dla Was.  Ale w sumie... lubię to. :) Lubię ciągle gdzieś biec, gonić, dzwonić i mieć pełne ręce roboty- jednym słowem na pewno nie ma czasu na nudę, a każdą chwilę można dobrze spożytkować- i to najważniejsze. Takie dni właśnie niesamowicie uczą organizacji czasu i tego jak zaplanować dzień, żeby ze wszystkim zdążyć. 

I w końcu mamy taką wiosną, jaką lubię najbardziej... :) wszędzie kolorowo, pachnąco, ciepło i ćwierkająco. ♥

Dzisiaj odkryłam, że modlić można się niemalże w każdym momencie. Tzn. niby to takie oczywiste, że modlitwa ma wiele form i dialog z Panem Bogiem może towarzyszyć każdej czynności lub po prostu nią być, bo jeśli coś robimy na Jego chwałę, to czy nie jest to modlitwą? No dobra, ale czy modliliście się kiedyś na... basenie? ;> Ja dzisiaj testowałam to pierwszy raz i powiem Wam, że nawet nie wiem, kiedy przepłynęłam wyznaczone 34 długości, a pływało się baaardzo przyjemnie. Zdecydowanie idealny czas, który można poświęcić właśnie na rozmowę z Bogiem- spróbujcie. ;) 

Maturzyści! POWODZENIA! Trzymam za Was mocno kciuki i pamiętam w modlitwie. :) 

IMG_6979.JPG


IMG_6986.JPG




IMG_6980.JPG


IMG_6983.JPG


IMG_6984.JPG


IMG_6988.JPG


IMG_6989.JPG


IMG_6991.JPG


IMG_6985.JPG


IMG_6987.JPG


Płaszcz- Moodo
Bluzka, spódniczka, chustka- SH 
Buty- Converse
Torba- allegro.pl
Kolczyki, pierścionek- Rossmann

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.