Lista blogów » Juliette in Wonderland

It's in the stars

Zobacz oryginał
Nareszcie w koło jest zielono, kwitną kwiaty, drzewa, wszędzie pachnie wiosną. 

Na wiosenną aurę wybrałam beżową sukienkę z delikatnego, koronkowego materiału. Szczególnie spodobała mi się z brązowymi dodatkami- oficerki, torebka i zegarek. Tym razem moja wizażystka wybrała lekki, brzoskwiniowy makijaż i tulipan do włosów. Całość tworzy romantyczny retro zestaw. 

DSC_0036.jpg


DSC_0051.jpg

DSC_0027.jpg


DSC_0042.jpg


DSC_0032.jpg


DSC_0087.jpg


DSC_0074.jpg


DSC_0039.jpg


DSC_0047.jpg


DSC_0034.jpg

zdjęcia, wizaż, fryzura: Sabina Piechaczyk, fanpage: tutaj, blog: tutaj

sukienka: SheInside
oficerki: Mustang
zegarek: EdiBazzar


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.