Lista blogów » wantataste
Wiosno przyjdź!
Zobacz oryginał wt., 12/03/2013 - 18:18Już się cieszyłam z nadejścia wiosny a tu znów napadało śniegu. Mam nadzieje, że ta zima nie będzie trwać wiecznie i już niedługo będziemy się cieszyć "lżejszymi" ubraniami. Mój dzisiejszy strój w kolorystyce jeszcze zimowej, ale już na te cieplejsze dni. Nowością w mojej szafie są czarne sztyblety. Buciki bardzo wygodne, sprawdzają się na co dzień kiedy spieszę się na uczelnie.





płaszcz: oasap | bluzka: reserved | spódnica: H&M | torba: H&M | botki: czasnabuty





płaszcz: oasap | bluzka: reserved | spódnica: H&M | torba: H&M | botki: czasnabuty
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



