Titleist, goodbye mrs. W.
Zobacz oryginał śr., 06/03/2013 - 15:53
"Teardrop on the fire
Fearless on my breath"
Mam nadzieję, że to już ostateczne pożegnanie z zimą. Trochę spóźnione te zdjęcia wrzucam, ale wiecznie czasu brak dlatego jeszcze tym padającym śniegiem Was dziś postraszę :)
Moro płaszczyk to oryginalna holenderska bluza wojskowa podkradziona z szafy mojego Mężczyzny, miłośnika militariów. Sweter zresztą też ;) Nie wiem czy też tak macie, ale w rzeczach z męskiej szafy (zwłaszcza z szafy własnego ukochanego) czuję się bardzo kobieco. Do całości czapka z uroczym pomponem i niezaprzeczalnie kobiecy akcent w postaci botków na szpilce. Idzie wiosna, wyciągamy wysokie obcasy! :) A teraz, jako przykładna kobieta polka, lecę gotować obiad. :)
Następnym razem mały konkurs więc zapraszam, bądźcie czujni :) 






/shoes- new look/ jacket, sweater -original military/ leggings- h&m/ stole- simple/ beanie- Titleist/ photo- my man & me/ 
FACEBOOK !
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



