Lista blogów » Juliette in Wonderland

im not a shopaholic, im helping the economy

Zobacz oryginał


Zakupowa inspiracja na sesje, dlatego, że nie jednej osobie bloggerka kojarzy się z manią zakupów, wieloma godzinami spędzonymi w centrum handlowym albo sh i ogromną szafą ;p Ja trochę "odbiegam" od tej opinii. Mani zakupów na pewno nie mam, to prawda lubię pochodzić po sklepach, ale jedynie gdy wiążą się one z miło spędzonym czasem z siostrami lub znajomymi i jakimś fajnym jedzonkiem, ewentualnie popołudniową kawką. 

Stylizacja już typowo jesienna. Kojarzy mi się bardzo z paryskim szykiem, zapewne przez berecik ;) Nie jestem fanką czapek, jednak listopadowo - grudniowa Polska nie jest taka sama jak Włochy czy Francja. Czarny berecik idealnie komponuje się z malinowo - koralowym płaszczykiem, szczególnie uroku dodają duże guziczki .Obowiązkowo założyłam rękawiczki- są bardzo przydatne podczas zakupów, szczególnie jesienią:)


IMG_3555.jpg


KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ// CLICK HERE TO SEE MORE




IMG_3592.jpg

IMG_3634.jpg

IMG_3560.jpg

IMG_3642.jpg


fot. Zbigniew Ratajczak


płaszczyk: River Island
spodnie: Zara
rękawiczki: H&M
berecik: H&M
torebka: River Island
botki: Parfois


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.