Lista blogów »

Zimowa czapa !

Zobacz oryginał

Kilka dni temu znalazłam w second handzie świetna zimową czapę, ma urocze warkoczyki i niezłego pompona. ciężko mi jest znaleźć czapkę w której czuła bym się i wyglądała dobrze - jednak z tą tak jest i mam nadzieję że będzie grzała mi uszy całą zimę.  Mam jeszcze dwie czapki - jedna zrobiła mi babcia mojego ukochanego a drugą kupił mi ukochany ( futrzaka z uszkami ).  Mam nadzieję że mi ta czapka pasuję :) pochodzi ze sklepu Atmosphere. A wy jakie macie czapki? nosicie w ogóle ?


_MG_6417.JPG

_MG_6420.JPG

_MG_6425.JPG

_MG_6436.JPG

_MG_6444.JPG
9137E152FBA89A4FE58B05C7938365D4.png
FACEBOOOK.png

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.