Lista blogów »
Zimowa czapa !
Zobacz oryginał pt., 12/10/2012 - 14:01Kilka dni temu znalazłam w second handzie świetna zimową czapę, ma urocze warkoczyki i niezłego pompona. ciężko mi jest znaleźć czapkę w której czuła bym się i wyglądała dobrze - jednak z tą tak jest i mam nadzieję że będzie grzała mi uszy całą zimę. Mam jeszcze dwie czapki - jedna zrobiła mi babcia mojego ukochanego a drugą kupił mi ukochany ( futrzaka z uszkami ). Mam nadzieję że mi ta czapka pasuję :) pochodzi ze sklepu Atmosphere. A wy jakie macie czapki? nosicie w ogóle ?

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



