A few words
Zobacz oryginał sob., 06/10/2012 - 11:10Bardzo chciałabym znowu opublikować nowy post ze stylizacją, ale niestety nie udało mi się w zeszłym tygodniu być na jakichkolwiek lumpach (o zgrozo!). Wiodę życie studenckie, dopiero wdrażam się w klimat Wrocławia i jestem na etapie szukania nowych second handów. Mam nadzieję, że kolejny tydzień przyniesie same korzyści w postaci nowych ubrań. :)
Niespodziewanie, już po pozbyciu się nadziei, natknęłam się na artykuł o mnie! Moja stylizacja została doceniona na Zeberce. Strona ta słynie z tego, że osoba dodająca zdjęcie, musi być przygotowana na niemiłe komentarze. Oczywiście jestem tak podbudowana samym faktem pokazania tam swojej stylizacji, że nie mogę po prostu przejmować się złymi komentarzami. :) Ostatnio czuję rozkwit swojego stylu. Mam nadzieję, że będzie tak dalej!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



