cobalt coat
Zobacz oryginał ndz., 23/09/2012 - 18:54Witajcie!
Przyszedl czas na jesienny post, mimo ze mam dla was jeszcze mala dawke lata, ale zostawie to na nastepny raz. Po powrocie z Majorki nie mialam w ogole ochoty myslec o jesiennych zakupach i przede wszystkim o tym, ze bedzie tak zimno i do tego wszystkiego zawita deszcz :/ Coz...Takie uroki jesieni.
Po dwoch tygodniach nadszedl czas zeby zaakceptowac obecna pogode i znalezc jakies pozytywy, a co moze wtedy pomoc? Zakupy! Bo jak ostatnio uslyszalam, nie ma zlej pogody, sa tylko nieodpowiednie ubrania! Musze przyznac, ze cos w tym jest :) Tak wiec podazylam w poszukiwaniu tych odpowiednich i wrocilam do domu z pelnymi rekoma i dobrym humorem :) Powoli bede dzielic sie z wami moimi swiezynkami. Dzisiaj ze wzgledu na sloneczna pogode i rownie sloneczny nastroj pozwolilam sobie na dawke koloru. Jak wiecie czerwien jest moim numerem jeden, wiec dodalam jej troszke do mojego nowego kobaltowego plaszcza , a ze jesien jest podobno zlota, takze zlota i u mnie nie zabraklo :)
Efekt ocencie same...
plaszcz-TUTAJ / Oasap buty- Primark, spodnie- Bershka, bluzka- Zara, zegarek- Guess, naszyjnik- H&M, koperta- sh
HYPE??!!!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



