Mgr
Zobacz oryginał pt., 21/09/2012 - 18:23
Wszyscy , którzy śledzą naszego fanpage wiedzą, że dzisiejszy poranek był dla mnie mega stresujący. Obrona Pracy Magisterskiej pomimo, że jest tylko formalnością to dla mnie największej panikary świata była nie lada wyzwaniem. Oczywiście było więcej nerwów niż całej obrony ( byłam w środku maks 2 minuty). Obrona na 5 więc mogę hucznie świętować cały weekend.:).
Jeżeli chodzi o strój to zdecydowała się na klasyczną sukienkę z HM, płaszcz ( to mój nowy nabytek z sh), szpilki i moją torbę z FF.
Ps. Dziękuje jeszcze raz wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki. Jeszcze tylko obrona Justyny i witaj dorosłe życie..:), a tak na serio to czas na nowe wyzwania. 





fot. Marcin Studziński
dress | H&M, jacket | sh, heels | deezee, bag| FF
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



