Lista blogów » marysia-k
Pamiętacie ostatnie nocne zdjęcia, które nie za bardzo mi wyszły? <klik>
Tymczasem z nich też nie jestem w pełni zadowolona, jednak uważam, że są lepsze, niż te poprzednio? Starałam się kombinować z brakiem lampy i z? Co myślicie? Macie jakieś uwagi?







Czekam na opinie :*.

Nocne zdjęcia.
Zobacz oryginał czw., 20/09/2012 - 16:23Pamiętacie ostatnie nocne zdjęcia, które nie za bardzo mi wyszły? <klik>
Tymczasem z nich też nie jestem w pełni zadowolona, jednak uważam, że są lepsze, niż te poprzednio? Starałam się kombinować z brakiem lampy i z? Co myślicie? Macie jakieś uwagi?
Czekam na opinie :*.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



