Lista blogów »

Kolejna bandażowa do kolekcji.

Zobacz oryginał

Odkąd pamiętam, to uwielbiam nosić spódniczki. Jedynym krojem, który mi się tylko podoba a bardzo rzadko go zakładam są właśnie spódniczki bandażowe. Wszystkie, które posiadam są perełkami znalezionymi w secondhandzie. Posiadałam dwie beżowe, praktycznie identyczne, różniły się od siebie tylko kolorem zamka. Tym razem wyszukałam czarną, bardziej neutralną i wydaje mi się, że tą będę częściej zakładać. Może mi się tylko wydaję- bądźmy dobrej myśli, że nie jest to kolejna spódniczka która wyląduje w szafie i o niej zapomnę ;)


_MG_5815.JPG

_MG_5819.JPG

_MG_5828.JPG

_MG_5823.JPG

_MG_5824.JPG

_MG_5820.JPG
 | beżowa z czarnym zamkiem - New Look, beżowa z jasnym zamkiem - TopShop, czarna - New Look |
9137E152FBA89A4FE58B05C7938365D4.png
KONKURSS.pngFACEBOOOK.png



Zaloguj się, żeby dodać komentarz.