Kolejna bandażowa do kolekcji.
Zobacz oryginał czw., 20/09/2012 - 13:23Odkąd pamiętam, to uwielbiam nosić spódniczki. Jedynym krojem, który mi się tylko podoba a bardzo rzadko go zakładam są właśnie spódniczki bandażowe. Wszystkie, które posiadam są perełkami znalezionymi w secondhandzie. Posiadałam dwie beżowe, praktycznie identyczne, różniły się od siebie tylko kolorem zamka. Tym razem wyszukałam czarną, bardziej neutralną i wydaje mi się, że tą będę częściej zakładać. Może mi się tylko wydaję- bądźmy dobrej myśli, że nie jest to kolejna spódniczka która wyląduje w szafie i o niej zapomnę ;)
| beżowa z czarnym zamkiem - New Look, beżowa z jasnym zamkiem - TopShop, czarna - New Look |


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



