KONKURS
Zobacz oryginał ndz., 16/09/2012 - 14:04Wraz ze sklepem DECOBAZAAR przygotowałam dla was konkurs, w którym do wygrania jest bon o wartości 50zł na zakupy w tym właśnie sklepie. Za tą sumkę możecie tam zakupić niezłe perełki, ponieważ w sklepie dostępny jest dział z odzieżą używana jak i nową. Jeżeli jednak macie dosyć ubrać to możecie sobie wygrać coś z biżuterii , bądz torebek . Tak więc zapraszam do udziału w konkursie i do przeglądania sklepu!
Zasady są banalnie proste:
1. Polajkuj mojego bloga na FB
2. Polajkuj Decobazaar na FB
3. Udostępnij i polajkuj zdjęcie konkursowe
4. Zaobserwuj mojego bloga ('dołącz się do tej witryny')
5. Podaj swoje imię, pierwszą literę nazwiska, nick z jakiego obserwujesz bloga oraz mail
6. Konkurs trwa od dziś do 23 września (zadecyduje generator liczb)
7. Jeżeli nie masz zamiaru spełniać podanych kryteriów to nie bierz udziału - wszystkie będą sprawdzane

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



