Lista blogów » marysia-k
Ale mam tych chorwackich stylizacji w pełni, mamy już ponad środek września, a ja cały czas dodaje coś nowego jeszcze w końca lipca :). Zastanawiam się nad urozmaiceniem tych zdjęć także innymi postami. Macie jakieś pomysły? Dodałam już coś kulinarnego, oraz mixy z wycieczek, co będę kontynuowała. Myślę też nad mixami zdjęć nieopublikowanych na blogu, co już na niektórych blogach widziałam, może jakiś noey konkurs? Dawno tego nie było ;/.
A co do stylizacji: nic szczególnego. To magiczne określenie, które można jej nadać. Proste czarne szorty, biała bokserka i brązowe dodatki w postaci torebki, sandałów oraz mojego ulubionego paska, który towarzyszy mi praktycznie codziennie :). Akcentem jest kokarda ze sklepu zielonykot.pl, jest świetna, może rozweselić różne rzeczy, przydaje się już nie tylko do zaczepienia na torebkę, ale mogliście już zobaczyć ją m.in. w odsłonie paska <klik> . Drugim akcentem jest pomarańczowy zegarek od delamo.pl, jest moim ulubionym. Malutki, idealny, inny niż wszystkie jelly watch, nigdy mi się nie znudzi.











bluzka- Nippi | szorty- Tally Weijl | buty- Deichman | torebka- Camaieu | pasek- Butik | zegarek- delamo.pl | kokarda- zielonykot.pl
Zapraszam na mój fanpage na facebooku <klik>. Chcę Wam tam pokazywać ciekawe stylizacje z mojego dnia, nowości itd., tam będę BARDZO na bieżąco :).
Nic. Dojrzyj coś szczególnego.
Zobacz oryginał sob., 15/09/2012 - 21:31Ale mam tych chorwackich stylizacji w pełni, mamy już ponad środek września, a ja cały czas dodaje coś nowego jeszcze w końca lipca :). Zastanawiam się nad urozmaiceniem tych zdjęć także innymi postami. Macie jakieś pomysły? Dodałam już coś kulinarnego, oraz mixy z wycieczek, co będę kontynuowała. Myślę też nad mixami zdjęć nieopublikowanych na blogu, co już na niektórych blogach widziałam, może jakiś noey konkurs? Dawno tego nie było ;/.
A co do stylizacji: nic szczególnego. To magiczne określenie, które można jej nadać. Proste czarne szorty, biała bokserka i brązowe dodatki w postaci torebki, sandałów oraz mojego ulubionego paska, który towarzyszy mi praktycznie codziennie :). Akcentem jest kokarda ze sklepu zielonykot.pl, jest świetna, może rozweselić różne rzeczy, przydaje się już nie tylko do zaczepienia na torebkę, ale mogliście już zobaczyć ją m.in. w odsłonie paska <klik> . Drugim akcentem jest pomarańczowy zegarek od delamo.pl, jest moim ulubionym. Malutki, idealny, inny niż wszystkie jelly watch, nigdy mi się nie znudzi.
bluzka- Nippi | szorty- Tally Weijl | buty- Deichman | torebka- Camaieu | pasek- Butik | zegarek- delamo.pl | kokarda- zielonykot.pl
Zapraszam na mój fanpage na facebooku <klik>. Chcę Wam tam pokazywać ciekawe stylizacje z mojego dnia, nowości itd., tam będę BARDZO na bieżąco :).

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



