Lista blogów » aDancingQueen Blog

My new sunnies

Zobacz oryginał

Hello! Wracam do Was po chwilowej przerwie, w sumie prędzej niż się spodziewałam :). Mój Nikon wrócił już z wakacji przywożąc ze sobą mnóstwo wspaniałych zdjęć, które zrobili moi rodzice podczas swojej wyprawy. Mój aparat uwielbia podróżować i uwieczniać piękne widoki, ale cieszę się, że już do mnie wrócił bo mam naprawdę sporo rzeczy do pokazania a on do tego jest niezbędny! Dziś jest piękna pogoda, humor również dopisuje, dlatego więc w przerwie w nauce postanowiłam zrobić zdjęcia moim nowym okularom.
Uwielbiam okulary przeciwsłoneczne ale mimo tego, nie kupuję ich bardzo często. Mam swoje ulubione, które noszę naprawdę zawsze i wszędzie, nawet gdy nie świeci słońce, z tego względu, że często bolą mnie oczy. Mam też tysiące okazji by kupić nowe ale nie zawsze decyduje się na zakup myśląc sobie, że po co mi kolejne podobne, bo niestety pasuje do mnie tylko kilka rodzajów okularów. Wszystkie okulary, które kupuje są zazwyczaj bardzo tanie, dostępne w sieciówkach, czasem nawet kupione z przecen za grosze. Jednak mimo tego są naprawdę świetne i idealnie pasują do moich look'ów.
Ostatnio jednak zachciało mi się czegoś lepszego pod względem jakości i długo nie musiałam czekać i szukać, bo ze swoją ofertą przywędrował do mnie sklep internetowy FIRMOO. Jest to jeden z najpopularniejszych na świecie sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą okularów korekcyjnych i nie tylko. Strona jest świetne skonstruowana, możecie bez problemu znaleźć na niej idealne okulary dla siebie. Różnorodność oprawek i kolorów jest naprawdę spora, dodatkowo każde okulary mają swój opis i zdjęcia.
Ponieważ ja nie mam problemów ze wzrokiem i korekcyjnych okularów nie noszę, również nie znam się na tego typu okularach, poszukałam dla siebie przeciwsłonecznych, które również znajdziecie na tej stronie. Jest ich mniej ale zapewniono mnie, że wkrótce zacznie pojawiać się ich coraz więcej. Większość moich okularów ma ciemne brązowe bądź czarne oprawki więc tym razem stawiłam na coś jaśniejszego. Cytrynowe oprawki i świetny kształt okularów od razu mi się spodobał dlatego bez zawahania je zamówiłam. I nie żałuję! Są świetnie wykonane, lekkie i oryginalne. Uwagę zwracają również przyozdobione zauszniki. Oczywiście w zestawie otrzymałam dwa etui: w formie pudełka i pokrowca, chustkę do czyszczenia a także śrubki i mały śrubokręcik gdyby była potrzeba dokręcenia czy zmienienia czegoś. Mogę zatem bez wahania je polecić! 

Co więcej - strona FIRMOO wyślę Ci pierwsze okulary ZA DARMO. Musisz zapłacić tylko za przesyłkę :). Dzięki temu sprawdzisz, czy oprawki i kształt okularów Ci pasuje :). Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.


DSC_8705b.JPG
DSC_8709b.JPG
DSC_8719b.JPG
DSC_8741b.JPG
DSC_8756b.JPG
DSC_8754b.JPG
DSC_8769b.JPG
DSC_8748b.JPG
DSC_8790b.JPG
DSC_8794b.JPG
DSC_8802b.JPG
DSC_8818b.JPG
 Te okulary znajdziecie tutaj - KLIK




aktualny.podpis.2012.jpg




















Zaloguj się, żeby dodać komentarz.