Lista blogów »

Zdobycze tym razem z środy !

Zobacz oryginał

Tregginsy uwielbiam bardziej niż zwykłe spodnie. Są wygodniejsze i bardziej komfortowe. Dodatkowo idealnie przylegają do sylwetki. Można je nosić do bokserek jak i luźnych swetrów. Takie idealne tregginsy wyszukałam ostatnio w second handzie, czarne z kieszonkami, nie noszą żadnych śladów użytkowania wiec jestem bardzo zadowolona. Czekała tam też na mnie ta koronkowa bluzka w kolorze neonowym brzoskwiniowym. Nadaje się ona do zakładania na  bokserki bądz inne bluzki. 


_MG_5701.JPG

_MG_5705.JPG
 | tregginsy - TopShop , narzutka - Atmosphere |
9137E152FBA89A4FE58B05C7938365D4.png
KONKURSS.pngFACEBOOOK.png

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.