Lista blogów »
Zdobycze tym razem z środy !
Zobacz oryginał pt., 07/09/2012 - 12:09Tregginsy uwielbiam bardziej niż zwykłe spodnie. Są wygodniejsze i bardziej komfortowe. Dodatkowo idealnie przylegają do sylwetki. Można je nosić do bokserek jak i luźnych swetrów. Takie idealne tregginsy wyszukałam ostatnio w second handzie, czarne z kieszonkami, nie noszą żadnych śladów użytkowania wiec jestem bardzo zadowolona. Czekała tam też na mnie ta koronkowa bluzka w kolorze neonowym brzoskwiniowym. Nadaje się ona do zakładania na bokserki bądz inne bluzki.
| tregginsy - TopShop , narzutka - Atmosphere |


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



