Summertime Sadness
Zobacz oryginał czw., 23/08/2012 - 20:33Kolor "butelkowej zieleni" zapowiada się hitem tej jesieni, zwłaszcza połączony z burgundem. Jesień jest jedną z moich ulubionych pór roku, nie ze względu na temperatury, bo jestem totalnym zmarzluchem, ale ze względu na kapelusze, rękawiczki i inne dodatki, które uwielbiam, a w tym okresie można je nosić bez oporu. Jeśli chodzi o kolory to jest tutaj maksymalna dowolność. Nie możemy zapomnieć o wiecznych kolorach nude, a także czerni, bieli, wszystkich odcieniach czerwieni, kolorze musztardowym i niebieskim. Każdy może wybrać coś dla siebie. Jednak jesień nadejdzie dopiero za kilka tygodni, dlatego butelkowy sweter połączyłam z letnią sukienką w pasy.
Przy okazji zdjęć do bloga miałam okazję współpracować z Martyną, która uwielbia fotografię. Więcej jej prac możecie zobaczyć na jej funpagu na Facebooku (klik). Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze wiele razy współpracować :)
Jak zauważyliście dość drastycznie zmienił się image bloga. Mam nadzieję, że spodoba Wam się ta zmiana :D
Przypominam Wam także o konkursie, gdzie możecie wygrać brytyjskie wrześniowe wydanie ELLE oraz eyeliner Jemmy Kidd! (klik)
bl.jpg)
bl.jpg)
bl.jpg)
[sweter, okulary - Reserved / sukienka, kapelusz, bransoletka- H&M / buty - Bershka]
ph. Martyna Stępień Photography.
♥♥♥
Gneshka
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



