Wspomnienia z wakacji
Zobacz oryginał czw., 09/08/2012 - 07:00
Mimo, że na wakacje wybrałam miejscowość typowo turystyczną- cała linia brzegowa zabudowana hotelami, przy promenadzie sklepiki z pamiątkami, pocztówkami, okularami i fast foodami, udało mi się znaleźć miejsca rzadziej odwiedzane przez turystów, spróbować kilku tradycyjnych potraw, podziwiać widoki z półwyspu Nessebar i odwiedzić kilka bułgarskich restauracji. Do tego spędziłam ten czas z ważnymi osobami w moim życiu, udało mi się poskakać na trampolinie o 5 w nocy, poznałam nowych ludzi no i oczywiście nie mogłam opuścić imprezowania ;)
KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ// CLICK HERE TO SEE MORE
A na koniec wakacji spotkała mnie bardzo miła niespodzianka- zajęłam pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez cekin.pl, na stylizację pt. "Paryski Szyk"! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Nie ukrywam, ze skakałam z radości ;p
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




