Blog » Postaw na połączenie srebra próby 925 z perłami

Postaw na połączenie srebra próby 925 z perłami

Biżuteria srebrna to jeden z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Jest często używana w połączeniu z perłami, aby tworzyć unikatowe biżuteryjne zestawy takie jak kolczyki lub naszyjniki. 

Co to jest perła? 

Perła to piękny, błyszczący i gładki kamień szlachetny. Inaczej określana morskim klejnotem. Powstaje naturalnie w muszli małży morskich zwanych perłopławami. Powstają gdy czynnik drażniący dostanie się do muszli małży. Substancja drażniąca powoduje, że wytwarza ona substancję ochronną, czyli masę perłową, która pokrywa czynnik drażniący stopniowo formułując ten niesamowity klejnot.

Perły od tysięcy lat są używane w biżuterii. Są symbolem bogactwa i luksusu. Magiczne właściwości perły sprawiają, że osoba posiadająca biżuterie z perłami cieszy się pełnią życia. W połączeniu z metalami szlachetnymi takimi jak srebro stanowią niesamowity dodatek do każdej kreacji. Różne kolory i kształty oraz uniwersalny charakter tych kamieni szlachetnych sprawia, że mogą je nosić nie tylko dojrzałe osoby, lecz także nastolatki i młode pokolenia. 

pastedGraphic_2.png

Jakiego koloru i kształtu perły są stosowane w biżuterii wykonanej ze srebra próby 925

Jeśli chodzi o kolor i kształt pereł wykorzystywanych w biżuterii ze srebra próby 925, możliwości jest bardzo dużo. Każda naturalna perła jest unikatowa, dlatego może wystąpić różnica w kształcie i odcieniu perełek. Są perły białe, czarne, szare i różowe. Kształt może być okrągły lub owalny.

Istnieją również perły o nieregularnym kształcie, które są popularne w kolczykach i wisiorkach. Piękno pereł tkwi w ich naturalnym kształcie i kolorze. To właśnie czyni je tak wyjątkowymi.

W naszej ofercie półfabrykatów do biżuterii znajdziesz łączniki i zawieszki z perłą Preciosa w przeróżnych rozmiarach, formach, motywach, modnych kształtach: globus, księżyc, liście, króliczek, aniołek, gwiazda, kwiatek itp. Zobacz łączniki i zawieszki z perłą» 

pastedGraphic_2.png

pastedGraphic_2.png

Kolor i kształt pereł użytych w biżuterii wykonanej ze srebra próby 925 jest zdeterminowany preferencjami klienta.

Perły można nosić z wykorzystaniem srebrnych półfabrykatów do biżuterii. Po odpowiedniej obróbce mogą tworzyć piękne komplety biżuteryjne np. stylowe srebrne naszyjniki z pereł lub eleganckie, podkreślające gust i styl kolczyki.

Dlaczego warto nosić kolczyki z perłami?

  1. Kolczyki z pereł to ponadczasowy, naturalny i romantyczny dodatek, który można nosić do każdego stroju. Perła na sztyftach czy jako wiszący kolczyk na biglu stanowi gustowny dodatek do stroju codziennego, do pracy, czy na wieczorne wyjście z partnerem lub na specjalną okazję np. wesele.
  2. Srebrne kolczyki z perłami to świetna alternatywa dla osób, które chcą czegoś innego niż biżuteria złota lub platynowa, równocześnie chcąc wyglądać z klasą.
  3. Srebrne kolczyki z perłą to atrakcyjna cenowa opcja, la tych którzy chcą wzmocnić swój wizerunek, nadać pewnej wytworności.

Zobacz, jak niesamowicie prezentują się okrągłe kolczyki z perłami» 

Kolczyki perłowe to nieprzemijalna biżuteria, w którą warto zainwestować. Można je nosić na co dzień, do ulubionego stroju, wkładać na specjalne okazje, od ślubu po randkę z drugą połówką. Są też przystępne cenowo, co czyni je doskonałym prezentem dla ukochanej osoby, a nawet podarunkiem dla samego siebie.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.