Blog » Największa platforma wymiany walut

Największa platforma wymiany walut

Największa platforma wymiany walut Lubisz zagraniczne zakupy przez internet, ale poszukiwanie najtańszego kantoru za każdym razem spędza ci sen z powiek? Na szczęście od jakiego czasu istnieje tańszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób na wymianę waluty – Walutomat!

ZOBACZ KONKURS URODZINOWY
---->>>>> TUTAJ!Co to jest Walutomat?


Walutomat jest największą platformą wymiany walut w Europie. Na dodatek jest najdłużej działającym serwisem – w tym roku obchodzi swoje 10. urodziny. Proces wymiany walut odbywa się bezpośrednio między użytkownikami w sieci (obecnie jest ich 330 000) z pominięciem instytucji bankowych i kantorów. Wydawać by się mogło, że tego typu transakcje są powolne, ale nic bardziej mylnego. W rankingu Forbes Walutomat uplasował się na 3 miejscu pod względem szybkości przeprowadzanych transakcji.

//www.walutomat.pl”

Jak działa Walutomat?


Zasada działania platformy jest niezwykle prosta. Wystarczy wykonać przelew do Walutomatu, aby otrzymać przelew zwrotny w pożądanej walucie na wybrane konto bankowe, także innej osoby. Użytkownicy mogą też wymienić waluty z wewnętrznego portfela, co szczególnie docenią osoby, które wykonują wiele transakcji oraz którym zależy na czasie (przelewy zrealizowane z portfela są bardzo szybkie).
W dalszej kolejności należy określić kurs wymiany. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy proponowana stawka będzie odpowiadała innym użytkownikom. Im bardziej niekorzystny kurs dla nich, tym dłuższy czas trwania procesu wymiany waluty. Najszybszym rozwiązaniem będzie wybór stawki zaproponowanej po kursie systemowym, który i tak jest zawsze atrakcyjny.

ZOBACZ KONKURS URODZINOWY TUTAJ!TUTAJ

//www.walutomat.pl”

Aby stać się użytkownikiem platformy, nie jest konieczne posiadanie dwóch kont w dwóch różnych walutach. Możemy wymienioną walutę przelać innej osobie lub wypłacić gotówkę z portfela w euro. Walutomat udostępnia również wszelkie wskazówki dotyczące założenia i wyboru konta walutowego. Jak się okazuje, takie konto może być bezpłatne. Jakie osoby docenią zalety Walutomatu? Tak naprawdę, każdy, nawet Ci, którzy okazyjnie wymieniają waluty lub robią zakupy za granicą. Wszystko za sprawą atrakcyjnych kursów wymiany, które są zdecydowanie niższe niż te proponowane w instytucjach bankowych czy kantorach. Dodatkowo Walutomat będzie idealną propozycją dla osób, które wymieniają duże ilości pieniędzy (wówczas prowizja będzie jeszcze mniejsza).

Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo użytkowników jest jednym z priorytetów dla serwisu Walutomat. Dlatego każdy użytkownik jest weryfikowany pod kątem zgodności danych. Zalecenia są zaś zabezpieczane wpłatą środków na dedykowane konto Walutomatu i pełnym pokryciem środków. Platformę chroni solidna trójstopniowa autoryzacja transakcji protokół SSL z 256-bitowym kluczem.

Jeśli jesteś zainteresowana, aby wypróbować Walutomat, to mamy dla Ciebie promocję: zarejestruj się poprzez formularz i skorzystaj z zakupu lub sprzedaży waluty, aby odebrać bon do empik.com na 30 zł i zawalczyć o Samsung Galaxy S10. Filmik wyjaśniający: https://www.youtube.com/watch?v=NAiiBzBOH_g

ZOBACZ KONKURS URODZINOWY
---->>>>> TUTAJ!

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.