Blog » Magiczny świat zapachów

Magiczny świat zapachów

Okazji do wręczania kobietom prezentów jest naprawdę dużo. Walentynki, urodziny, dzień Kobiet, rocznica to tylko kilka z nich. Świeca zapachowa z biżuterią w środku będzie doskonałym pomysłem na upominek zarówno dla nastolatek, jak i starszych kobiet. Podczas jej wyboru warto zadbać także o odpowiednie efekty zapachowe!

Zanurz się w magicznym świecie zapachów


Każda kobieta posiada swój ulubiony zapach, którym lubi się otaczać na co dzień. Świeca zapachowa SurpriseCandle nie tylko kryje w sobie piękną biżuterię, ale też pozwala uwolnić przyjemny aromat w mieszkaniu i skutecznie pokonać trudy dnia codziennego. W tym przypadku istotny jest jednak wybór odpowiedniego zapachu – w końcu świeca ma ucieszyć obdarowaną osobę, a nie ją irytować. Pomyśl więc, jaki zapach najbardziej przypadnie do gustu bliskiej Ci kobiecie. Być może latem cały czas kupuje arbuzy, a w okresie zimowym – mandarynki? Wtedy wybór jest dość oczywisty – decydujemy się na owocową świecę zapachową z biżuterią. Jeśli jej perfumy są ciężkie, o kwiatowym zapachu, to kierujmy się właśnie ku takim aromatom. A gdy świeca zapachowa w ozdobnym słoiczku ma być prezentem dla osoby, o której wiesz mało, lepszym wyborem mogą okazać się ta o zapachu waniliowym. Mało kto nie lubi słodkiego zapachu, co zwiększa Twoją szansę na to, że wpiszesz się w gusta jubilatki.

Cena wciąż ma znaczenie


W przypadku świec zapachowych dużą rolę odgrywa cena, która świadczy zarówno o jakości wykonania produktu, jak i trwałości zapachu. W wielu marketach dostępne są piękne, tanie świece, które według zaleceń producenta mogą posłużyć nawet kilka miesięcy. Niestety nie jest to do końca prawda. Duże świece zapachowe SupriseCandle kosztują, a na ich cenę wpływa również ich pojemność. Warto więc wybrać wysoką jakość wykonania i wyjątkowo długi czas palenia. Dodatkowo każda świeca kryje w sobie niespodziankę w postaci srebrnej biżuterii o wartości nawet 300 zł.! Wydobyta biżuteria ze świecy nie wymaga dodatkowego czyszczenia, a to wszystko za sprawą odpowiedniego sreberka, które chroni biżuterię przed wysoką temperaturą i woskiem. Z takiego prezentu obdarowana osoba na pewno ucieszy się podwójnie!

Czy wiesz, że…


świecę zapachową SupriseCandle możesz dostać całkowicie za darmo? Wystarczy tylko, że weźmiesz udział w konkursie – w tym celu należy zrobić zdjęcie biżuterii znalezione w kupionej świecy i umieścić je na stronie https://www.facebook.com/SurpriseCandle1 facebook.com/SurpriseCandle1 lub ihttps://www.instagram.com/SurpriseCandle.pl1. Każdego dnia wyłoniony zostaje zwycięzca, który jako prezent otrzymuje nową świecę zapachową z niespodzianką.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.