Blog » Kenzo Flower Tag - zapach dla odważnych kobiet

Kenzo Flower Tag - zapach dla odważnych kobiet

Do redakcji PolskieSzafiarki.pl przywędrowała tajemnicza paczuszka z dopiskiem: dla spontanicznych i odważnych młodych kobiet. Co znalazłyśmy w środku? Pakunek zawierał duży, czerwony flakonik Kenzo Flower Tag.

Już po opakowaniu można wnioskować, że zapach ten został stworzony z myślą o młodych, pewnych siebie dziewczynach. Wysoki, podłużny flakonik w intensywnie czerwonym kolorze, skrywał zapach soczystej czarnej porzeczki, świeżej mandarynki i kwaśno-słodkiego rabarbaru. To te składniki składają się na tzw. nutę głowy czyli podstawę całej kompozycji zapachowej Kenzo Flower Tag, najintensywniej wyczuwalnej zaraz po otwarciu buteleczki. 

Nuta serca, tzw. środek zapachu, który powoli miesza się z naszym osobistym zapachem skóry, w tym przypadku tworzą piwonia, jaśmin i konwalia. Nuty herbaty, piżma i wanilii tworzą ciepłą bazę perfum, która uwalnia się najwolniej, dlatego na każdym z nas może być wyczuwalna inaczej. 

Kompozycja według producenta, miała nawiązywać do sztuki graffiti. Inspirowana była młodzieńczą witalnością, spontanicznością i swobodą. Kenzo Flower Tag to z jednej strony lekki, kwiatowy zapach, z drugiej strony zawierający ciężką nutę, która sprawia, że bukiet ten idealnie pasuje na wiosenne, wieczorne wyjścia ze znajomymi. Spodoba się zdecydowanym i odważnym kobietom.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.