Blog » Czy wybór szczotki ma znaczenie?

Czy wybór szczotki ma znaczenie?

Wielkie zmiany często zaczynają się od małych rzeczy. Nie inaczej jest z naszą urodą, czy zdrowiem. Tak, jak niewielka tabletka może przynieść błyskawiczną poprawę naszego zdrowia, tak samo właściwa szczotka do włosów może zadecydować o tym, czy będziemy zmagać się z problemem słabych i zniszczonych włosów, czy pozostawimy go wreszcie za sobą.

Co kupimy w drogerii?

Większość problemów z włosami zaczyna się już na etapie zakupów, ponieważ niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, ze wybór właściwej szczotki do włosów jest często niemniej ważny od odpowiednio dobranego szamponu. Kupując szczotkę do włosów w taniej drogerii, czy centrum handlowym musimy liczyć się z tym, że może ona nie być najlepszej jakości.

Takie szczotki wykonane są często z kiepskiej jakości plastiku (stąd często ich atrakcyjna cena), który szybko ulega uszkodzeniom i zaczyna niszczyć włosy. Oprócz tego stosując tanie, plastikowe szczotki narażamy się na problemy z rozczesywaniem włosów, które mogą zaowocować dosłownym rwaniem ich z głowy

Czy plastikowe szczotki zawsze są złe?

Oczywiście, ze nie. Chcąc kupić dobrą szczotkę do włosów możemy wybrać pomiędzy szczotką z włosia naturalnego oraz szczotka typu Tangle Teezer. Oby dwa rodzaje posiadają swoje niewątpliwe zalety, jednak jeśli nie chcemy wyposażać się w cały arsenał szczotek i zależy nam na wielofunkcyjności, najlepszym zakupem będzie właśnie Tangle Teezer.

Pieniądze to w dzisiejszych czasach jedna z najważniejszych rzeczy, jakie każdy z nas musi mieć. Niezależnie od tego, czy szukamy dodatkowego źródła comiesięcznych przychodów, czy po prostu potrzebujemy gotówki na pokrycie bieżących wydatków, z pewnością nikt nie pogardziłby dodatkowym banknotem w portfelu… Pozostaje tylko pytanie, na czym można te pieniądze zarobić?

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.