Lista blogów » Kasia Koniakowska Blog

Najlepsze prezenty świąteczne!

Zobacz oryginał
Kto z nas nigdy nie marzył o markowym prezencie świątecznym, nie podziwił nowej kolekcji ubrań znanego projektanta, albo nie pragnął otrzymać tą idealną torebkę, w której się zakochaliśmy od pierwszego wejrzenia. Pod choinką chcielibyśmy znaleźć najlepszej jakości szal czy chustę, albo chociaż taki mały portfelik, ale ten oryginalny, nie jakiś tam pierwszy lepszy. Nie jedna z nas lubi się chwalić takimi prezentami, albo cieszy się, gdy któraś z koleżanek zachwyca się naszym nowym upominkiem, który kupił nam mąż. To właśnie na święta spełnia się wiele pragnień i marzeń, więc zamiast szukać i zastanawiać się, co wyjątkowego kupić drugiej osobie, zajrzyjmy do Peek and Cloppenburg. Mam dla Was kilka inspiracji i stylizacji z mojej wizyty w sklepie, ale wszystkie te ubrania i wiele innych znajdziecie w sklepie internetowym.

kurtki-zimowe_stylizacje.jpg

p%25C5%2582aszcz-zimowy_peek_clopenberg.

stylizacje-%25C5%259Bwi%25C4%2585teczne_

Zakochałam się w eleganckich, stylowych sukniach, przepięknie zdobionych i uszytych z wszelką dbałością o detale. Przechodząc się między nimi, chciałam wskoczyć w jedną z tych wyjątkowych kreacji i poczuć się, jak na balu lub na bardzo gustownej imprezie. Tylko gdzie się podział mój sponsor? No cóż tym razem go nie było, bo na zakupy wybrałam się sama, a złotej karty nie miałam. Ale która z Pań ma taką możliwość, to weźmy swojego męża i niech chociaż raz w roku zapłaci za naszą cudowną i porządną zachciankę. Podkreślcie mu, że na pewno tego nie pożałuje, a Wy w takiej kreacji powalicie go z nóg. Chyba, że są tutaj kobiety niezależne i same skuszą się na te suknie, aby inni zazdrościli naszego genialnego gustu.

co-ubra%25C4%2587-na-%25C5%259Bwi%25C4%2

najlepsze-sklepy-na-zakupy_ubrania.jpg

peek_cloppenburg.jpg

Sprawmy sobie elegancki prezent od projektanta. Niech to będzie nagroda za naszą całoroczną ciężką pracę. Ja upatrzyłam sobie czerwoną spódnicę, którą mierzyłam w przymierzalni i pokazałam Wam ją niżej na zdjęciach. Uwierzcie mi, że w rzeczywistości ukrywa wszystkie niedoskonałości, leży cudownie, a w dotyku jest rewelacyjna i to najwygodniejsza spódnica, jaką miałam na sobie. Ta jakość jest nieporównywalna z innymi. Sieciówki mogą sobie kopiować wzór, jednak ubranie od prawdziwego projektanta, jest nieporównywalnie lepsze. W tych ubraniach czułam się po prostu wyjątkowa i piękna. Czego chcieć więcej. Chyba tylko większej gotówki, aby się ubierać na co dzień w Peek and Cloppenburg, ale wierzę, że są takie szczęściary!

tommy_hilfiger_kolekcja.jpg

swetry_zimowe_%25C5%259Bwi%25C4%2585tecz

guess_moda_stylizacje.jpg

armani_fashion.jpg

czapki_szaliki.jpg

torebki_oryginalne_na-prezent.jpg

torebki_do-sukienki_eleganckie-kopert%25

eleganckie-sukienki-na-sylwestra.jpg

eleganckie-sukienki.jpg

d%25C5%2582ugie-suknie.jpg

coctail_dresses.jpg

guess_ubrania_m%25C5%2582odzie%25C5%25BC

modnie_stylowo_fashion.jpg

kurtki-m%25C4%2599skie_moda-m%25C4%2599s

stylowo_stylizacje_moda.jpg

ubrania-m%25C4%2599skie_markowe.jpg

adidas_moda_ubrania.jpg

garnitur_na-%25C5%259Bwi%25C4%2599ta.jpg

inspiracje_m%25C4%2599ska-moda.jpg

Kasia www.kasiakoniakowska.blogspot.com

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.