Blog » Historia jakiej jeszcze nie znacie

Historia jakiej jeszcze nie znacie

Nigdy nie przepadałyście za lekcjami historii? Chciałybyście poznać tajemnice wielkich bitew, ale odechciewa się wam nauki na samą myśl o zakuwaniu dziesiątek dat? Chcecie, żeby wasze dzieci poznały najważniejsze wydarzenia z historii Polski? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałyście „tak”, to mamy coś specjalnie dla was.


Współczesne badania donoszą, że nauka historii wcale nie musi być wyłącznie męczącym obowiązkiem- może stanowić też nie lada rozrywkę dla całej rodziny. Koniec z siedzeniem przed stosami książek i syzyfową pracą. Koniec z mozolnym wysilaniem wyobraźni. Dzięki nowo powstałemu centrum interaktywnemu Historyland.w Krakowie możecie rzucić się wraz z całą rodziną prosto w wir walki.


Dzięki dziesiątkom makiet wykonanych z klocków LEGO oraz interaktywnym rozwiązaniom na miarę XXI wieku możecie stać się świadkami najważniejszych wydarzeń z historii Polski i obejrzeć je dokładnie z każdej strony. Niezależnie od tego, czy chcecie poznać dzieje bitwy pod Oliwą, obejrzeć zmagania pod Grunwaldem, czy doświadczyć bohaterskiej obrony Westerplatte, wszystko to znajdziecie w Historyland.


Centrum Interaktywne otwarte będzie już od 29 września tego roku na Starym Dworcu PKP w Krakowie i tym samym stanie się pierwszą tego typu atrakcją w Polsce, która łączy poznawanie historii z fantastyczną zabawą dla całej rodziny. W poznawaniu historii wiek, czy płeć nie mają znaczenia. To, co się liczy to przede wszystkim dobra zabawa, dzięki której przeszłość nie będzie miała przed wami żadnych tajemnic.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.